Jelenlegi helyÁllás

Állás

Jelenleg kínált állásaink:

-Szerelő teknikus

-Műszaki kereskedelmi aszisztens

-Kereskedelmi értékesítő

Kereskedelmi Értékesítő

Feladatok:

-          Garázskapuk, motorok, nyílászárók, alkatrészek magas szintű értékesítése, már meglévő és új ügyfelek esetében, személyes felkeresés útján.

-          Tárgyalások lebonyolítása

-          Marketing stratégiák kidolgozása, vállalati imagine erősítése, ügyfél elégedettség mérés, piackutatás, cégképviselet

-          Árajánlatok elkészítése, szerződések megkötése

-          Szállítások szervezése export-import

Elvárások, készségek, kompetenciák:

-          B kategóriás gépjármű vezetői engedély

-          Középfokú, kereskedői, logisztikaiszakközépiskolai végzettség

-          Középfokú angol, vagy német nyelvismeretírásban, és szóban egyaránt

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          Hasonló munkakörben, és területen szerzett relaváns kereskedelmi, logisztikai ismeretek,6 hónap-1 év munkatapasztalat

-          Tanulni, fejlődni, dolgozni akaró, eredményorientált személyiség, nem retten meg a feladattól, szereti a kihívásokat, a változatos munkát

-          Rendszerben gondolkodó

-          Kreatív

-          Ügyfélközpontúság

-          Önálló, igényes, pontos, precíz munkavégzés

-          Nyitott, barátságos, kiváló problémamegoldó-elemző-kapcsolatteremtő-kommunikációs készség

-          3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

-          Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség, 3 hónap próbaidővel

-          Megbecsülés

-          Családias, barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, környezet

-          Versenyképes havi fix jövedelem, értékesítési bónusz

-          Útiköltség térítés

-          Belső-külső tréningeken történő részvétel lehetősége

Előny:

-          Középfokú marketing végzettség, illetve a területen szerzett legalább 6 hónapos munkatapasztalat.

A jelentkezéshez mindenképpen szükséges:

  • Fényképes,(magyar,angol,német) önéletrajz
  • Nettó bérigény

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, és végzettségét igazoló dokumentum másolatát a munkaszerelo@gmail.com e-mail címre jutassa el,bérigény megjelölésével várjuk. Várjuk mielőbbi jelentkezését!

Szerelő Technikus

Garázskapuk, kertkapuk,ipari kapuk szereléséhez,  keresünk munkatársat.

Amit mindenképpen elvárunk leendő munkatársunktól:

  • Elektronikai műszerész,villanyszerelő,elektrolakatos műszaki végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szerszámismeret

Milyen embert keresünk:

  • Fontos számára, hogy a keze alól csak kiváló munka kerüljön ki
  • Türelmes,kitartó
  • Vallja, hogy a vevőnek, megrendelőnek mindig igaza van
  • Megbízható és megértő
  • A megfelelő keretek között kreatív
  • Szívesen és jól kommunikál
  • Képes másokat meghallgatni
  • Képes hosszú távon önállóan dolgozni

Mit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Tanulási,szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaeszközök (A munka elvégzéséhez autó, telefon, szerszámok stb.)

Előny:

  • Minimum 3 év műszaki területen szerzett gyakorlat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Referenciák

Amennyiben szeretnél egy fiatalos családias cégnél dolgozni a következő címen jelentkez . Jelentkezését e-mailen küldheti el hozzánk a munkaszerelo kukac gmail.com  E-mail címre. Kérjük, ellenőrizze, hogy minden szükséges információt elküldött-e, mert a hiányos jelentkezéseket nem tudjuk figyelembe venni!!!!

Műszaki - kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartások napi szintű intézése cégekkel
  • Árajánlatok műszaki előkészítésének és menedzselésének segítése
  • Kapcsolattartás és egyeztetések az cég más területeivel
  • Garanciális ügyintézések
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kimenő és bejövő dokumentumok kezelése, nyilvántartások naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfélközpontú, rugalmas, dinamikus gondolkodásmód
  • Nagy munkabírás, határozott, talpraesett személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pozitív gondolkodású problémamegoldó hozzáállás

  • Stabil megélhetés

Előny:

  • Fényképes önéletrajz